Buduaari pildistamise koolitus 12.02.17

16:57

Ühel sombusel pühapäevasel päeval istusin hommikul bussile, et Tartusse buduaari pildistamise koolitusele jõuda. Ootasin seda juba suure põnevusega. Koolitusele osalema sain ma ka vaid tänu sellele, et keegi oma kohast paar nädalat enne koolituse toimumist loobus ja olin piisavalt kiire reageerimisega. Juhhuu!

Koolituse viis läbi Helis Künnap oma vastvalminud stuudios. Appi kui vinge võib üks fotostuudio olla! Ilmselt on iga fotograafi unistus just nii suurt ja erinevate võimalustega stuudiot ühel päeval omada.

Koolituspäev oli pikk (10-19) ja rohkelt inspiratsiooni pakkuv. Saime pildistada erinevaid buduaari stiile, ise modelli juhendada, et saada just selline pilt nagu mõttes mõlgub. Ma ei oskagi seda kohe ilusasti kokku võtta. Jäin igatahes väga rahule ja olen juba järgmisele koolitusele Helise juures end kirja pannud. Lisaks sain natukene selgemaks oma mõtted sellel alal, mida ma rohkem pildistada tahan. Üks osa sellest on ja saab kindlasti olema justnimelt buduaaripildistamistel. Esimesed katsetused ilma juhendajata on ka juba tehtud ning enne kolimist tuleb neid veel. Uus võimalus minuga Eestimaa pinnal buduaaripilte (ja ka muid pilte muidugi) teha on juuli kuus. Täpsem info ilmselt suve lähemale jõudes mu fb lehelt.

Ma rohkem ei oskagi hetkel jutustada, kes küsida tahab, see küsib ise. Näitan praegu parem pilte! :)

Meik: Helis Künnap
Soeng: Maiki Uusküla
Juhendaja: Helis Künnap
Fotod: Egle Paas
Modell: Triin Kasuk
Modelli pesu: https://www.instagram.com/intimate.ee/
Päeva jäädvustas videole: Tarmo PihelgasYou Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe