Sõbrapäevastuudio

13:43

Juhhei! Minu pisike kuid minu meelest päris armas sõbrapäevastuudio on püsti pandud ja esimesed katsetused õnnelikult tehtud. Nüüd saan mõnda aega oodatud rõõmusõnumit kuulutada - olen avatud sõbrapäevastuudio broneeringutele!

PS! Kuna kohapeal selgus, et ruumiga on üsna kitsas, siis mahub korraga pildistama maksimaalselt 3 täiskasvanu mõõtu inimest.

Nurgake jääb püsti ja pildistada saab kuni 19. veebruarini. E-R alates 17.30 ja L-P 10-16. Ajad ikka ettebroneerimisel. Pakuksin esialgu 30minuti pikkuseid sessioone. Hind ikka sõbrakuule omaselt soodne - 25 eurot (tavahind 35 eurot). Sina saad VÄHEMALT 15 suuremõõtmelist töödeldud pildifaili omale. Enamasti juhtub, et neid pilte saab ikka rohkem. ;)

Kõik pildid loodan ja püüan valmis saada hiljemalt veebruari lõpuks. Kui viimaste sessioonidega ajahätta jään, siis venib nende kättesaamine pisut, sest vahepeale jääb kolimine. Sellisel juhul annan privaatselt neile teada, kelle piltidega natukene kauem läheb.

Esimesed kiired on omale aja juba kirja pannud. Nii et, kes kiirustab, see naeratab minu kaamera ees! :)You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe