Andra 20 7.01.17

09:38

Kuna see on minu esimene postitus sellel aastal, siis head seda aastat kõikidele!
Ootan ikka meie toredaid kohtumisi ning tavasessioonide broneeringuid saab praegu teha kuni veebruari lõpuni. Edasine on hetkel veel lahtine. Kui miskit kindlamat selgub, annan kindlasti teada.

Laupäeval, kui kraadiklaas näitas akna taga -22 kraadi, käisin mina Andraga tema uue eluaasta saabumist fotodele jäädvustamas. Kuigi ma olin üsna paksult riides, siis külm tikkus ikka ligi. Vahepeal oli vaesest Andrast täitsa kahju, sest no... külm oli ju! Üritasime nii ruttu teha kui võimalik, vahepeal soojendasime teda teki all ja hiljem läksime tuppa kuuma kohvi ning kakaod jooma. Praegu tundub, et haigeks keegi ei jäänud.

Sain jälle olulise õppetunni tulevikuks - mõtle hoolikalt läbi, kas kõik pildistamisel kasutamiseks mõeldud esemed taluvad külma/tuult/vihma või mis iganes parasjagu taevast alla sajab. Näitena võib öelda, et õhupallid olid algselt täidetud heeliumiga, aga keegi meist ei mõelnud sellele, et külmas pole sellest mingit tolku. Lõpuks puhusime pallid ise täis (kõrre abil muideks! :D ) ja saime neid vähemalt eesmärgipäraselt kasutada.

Meigi Andrale tegin samuti mina.

You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe