Jõulusessioonid vol 1

15:19

Täna on lõpuks see päev, mil jõuan ühe kokkuvõta pildipostituse jõulusessiooni piltidega teha. Ärge muretsege, teine tuleb ka. Eeldatavasti homme. :)


Kuna mul omal stuudiot pole, siis sain kokkuleppele Kaugu Veski Puhkemaja omanikega novembri teisel nädalal nende saali jõulunurgad püsti panna. 7.-13. novembrini seal jõulupilte tegingi. Kusjuures laupäeval ja pühapäeval tegime 20minutilisi minisessioone kella kümnest poole neljani õhtul. Laupäeva õhtuks olin nii väsinud, et kartsin juba, et pühapäeval ma enam vastu ei peagi. Nii hull asi aga tegelikult polnud ja ka pühapäeva lõpetasime edukalt, naeratud näol.

Mul on siiralt hea meel, et nii palju toredaid inimesi selle nädala jooksul mu juurde tee leidsid. Ma poleks oodatagi osanud, et teid nii palju olema saab. Suur kummardus ja aitäh Teile! Aitäh muidugi ka Kaugu Veski Puhkemajale ning täismaja Teile! 

Otsustasin pildid jagada kahte postisusse, et ühte mitte liiga pikaks ajada. Kes piltide avaldamiseks nõusoleku andsid, nende pilte nüüd sellest ja järgnevast postitusest näha saategi.

Kaunist jõuluaega kõigile!

You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe