Merike & Maidu ♥ 10.09.16 ♥

12:58

Septembri alguses sain taaskord olla kahe inimese ametliku liidu tunnistajaks. Seekord oli tegemist vaikse registreerimisega vaid kahele Tartu maavalitsuses.

Siinkohal tahangi meelde tuletada, et see, kuidas/kui suurelt pulmad pidada, on kahe inimese omavaheline kokkulepe. Nende enda tahe ja soov. Palun ärge rikkuge teiste inimeste õnne oma nõmedate kommentaaridega stiilis "noh, koonrid, hoidsite nüüd suure summa kokku küll, onju?!". Kui kaks inimest on otsustanud oma liidu sõlmida kahekesi või lihtsalt lähemate inimestega koos, siis hoidke oma hetkeemotsioonil tekkinud viha/kadedus endale. Mis see üldse on, mis paneb teiste õnne kadedusenoodiga kommenteerima? Tundke rõõmu, et inimesed on teineteist leidnud ja lubanud hoida igavesti. Kui tahate pidu hommikuni ja teiste kulul süüa-juua-pidutseda, siis selleks on ka muid võimalusi.

Teate ju isegi, kuidas meie riigis pulmapidudega on. Kui lähed ruume rentima sünnipäevaks, on hind a'la 100 eurot, mainides sõna "pulm", kerkib hind vähemalt viiekordseks. Ma mõistan väga hästi, miks järjest rohkem tehakse väikseid ja vaikseid tseremooniaid. Need on tegelikult üldjuhul palju siiramad kui suured pulmad. Paljude külaliste ees tunned end rohkem krampis, kardad, et midagi läheb valest.. Kellelegi ei meeldi see asi, teisele ei meeldi too asi, üks ei söö liha, teine on allergiline muna suhtes... Ühesõnaga, pinge on viiskümmend korda suurem ja oht, et kaunis sündmus saab mõne pisiasja pärast rikutud, on ka tunduvalt suurem. Mul endal olid ju ka salajased pulmad. Seega tean väga hästi millest räägin...

Aga aitab nüüd pikast lobast. Näitan teilegi mõningaid pilte Merikese ja Maidu päevast 10. septembril. :)

You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe