Laste pildistamise koolitus 26.09.16

16:12

Käisin esmaspäeval Tartus, et osaleda Helis Künnapi korraldatud laste pildistamise koolitusel. Olen varem ka tema koolitustel osalenud ja mulle ta meeldib. Nii isiksuse kui õpetajana. ;)

Koolitus ise oli rohkem praktiline, aga samas jagas Helis pidevalt ka soovitusi, õpetusi, nippe, kuidas lastega pildid kätte saada - mida jälgida, mida mitte teha, mida kus ja kuidas teha jne. Nii et kui tulete nüüd lastega minu juurde pildistama, siis ärge kohkuge, kui ma järsku lehma häälitsusi tegema hakkan või lasen teil endal pisut ebatavalisemaid asju teha. :D

Kuna algselt planeeritud modellid jäid haigeks ning Helis otsis uusi modelle, sain ma Everoni kaasa võtta. Kohapeal selgus, et teine modell on juhuslikult Everoniga koos juba pildile sattunud ning lisaks on nad ka ühevanused. Nimelt on Cathaleya ja Everon (tegelikult nende emmed ikka) samas beebigrupis ja varem oleme koos Helise juures pildistamas juba käinud.

Modellid olid tublid. Noh, natukene streikisid ja lõpuks väsisid päris ära, aga see oligi koolituse mõte, et oskaksime ka mitte leplike lastega häid pilte saada.

Lisaks sain koolituselt kinnitust, et ma ikka tahan omale väikest stuudionurka. Mulle lihtsalt nii meeldis seal pildistada, et peab hakkama vaatama, mis ja kus see võimalik korraldada oleks. ;)

Modellid: Everon ja Cathaleya
Fotod: Egle Paas
Koolitaja: Helis Künnap

You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe