Liis & Tanel 08.08.16

12:59

Liisi ja Taneliga käisime pildistamas päikseloojangu ajal. Olin juba varasemalt välja valinud mõnusa kõrvalise ranna, kus oleks hea päikseloojangut nautida ning kauneid pilte saada.

Kui õige päev kätte jõudis, tundus, et ilmaga on meil vedanud. Mida aeg õhtu poole, seda rohkem läks pilve ja ähvardas sadama hakata. Kartsin juba, et peame sessiooni edasi lükkama. Otsustasime aga, et teeme meigi ära ja loodame, et ilm läheb ikka ilusaks tagasi. Õnneks õigel ajal oli kõik täpselt nii kui peab ja saime nii mõnusat sinist taevast kui punakaskollast päikseloojangut nautida.

Mulle väga meeldis neid pilte teha. Eriti just seetõttu, et Liisil ja Tanelil oli korralik eeltöö tehtud - nad saatsid mulle näidispilte, rääkisid, mida tahavad ning nad teadsid täpselt, mida tahavad! Alguses kõhklesin, kas sellega hakkama saan, aga proovima ju peab. Mulle tundub, et koostöö sujus ja saime hästi hakkama! Kohe saate ise ka vaadata! :)

Meik on taaskord minu tehtud ning valge kleit on pärit minu kapist - kandsin seda oma enda pulmapäeval! ;)You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe