Eneli & Jürgen ♥ 23.07.16 ♥

10:38

Eneli ja Jürgeni pulmapäev 23. juulil oli imeilus. Kui kutse nende pulma pildistamiseks sain, ei tahtnud ma seda esialgu üldse vastu võtta. Ma ju ei tunne ennast veel nii kindlalt, et julgeksin suuremat pulmapidu jäädvustada. Natukese jutuajamise tulemusel olin siiski nõus. Kuigi hirm oli ikka - kas ma saan hakkama? kas minuga jäädakse rahule? Kas mul on piisavalt varustust, et igas olukorras toime tulla? ja nii veel pikalt edasi. Samas, nagu Eneli mulle tol korral ütles, siis - Kunagi peab ju ikka esimene kord olema.

Kui 23. juuli hommikul kell 8.30 koduuksest väljusin, et sammud ilusalongi poole seada, kus Enelile meik ning soeng tehti, ei osanud ma mitte midagi oodata. Süda kergelt värises sees, aga kindlal sammul astusin ikka edasi. Hommikupoolik oli rahulik. Jälgisin ning jäädvustasin, kuidas Enelile soengut ning meiki tehti. Vahepeal käisime peigmehega pilte tegemas ning siis olin taas Eneli päralt, et temastki mõned ilupildid enne laulatust teha.

Kui võtsime suuna kiriku poole, hakkasin pisut muretsema. Teadupoolest on Vene õigeusu kirikus üsna pime ning igal pool ees tilbendada pole viisakas/sobilik. Nii püüdsin võimalikult segamatult ühelt poolt teisele liikuda ja vähemalt enamiku tähtsamatest hetkedest ja emotsioonidest purki saada. Mulle endale tundub, et sain sellega hakkama.

Muide, Eneli ja Jürgeni pulm oli nagu filmides - pikalt järgilohisev valge kleit, kiriklik laulatus, peigmees ei näe pruuti enne laulatust... Lihtsalt IMELINE!

Iga natukese aja tagant leidsin silmist taas õnnepisarad, mis sinna vägisi kippusid. Ma ei tea, olen ma lihtsalt nii hella hingega või mis, aga pulmad on alati sellised, kus pisarad iseenesest voolama kipuvad.

Eks te võite nüüd ise vaadata, kuidas mu esimene suurem pulmapildistamine välja tuli.

Palju õnne ning lõpmatut armastust Teile, Eneli ja Jürgen!You Might Also Like

3 kommentaari

  1. Rõõm on näha, et tänapäeval selliseid pulmi peetakse. Igavest õnne ja armastust noorpaarile ning jõudu ja julgust uutes väljakutsetes Eglele!!!

    VastaKustuta
  2. Egele sa oled väga tubli :D

    VastaKustuta

Subscribe